Tajfutásért-Pécs - Regionális események

fooldal

Megyei Rövidtávú Bajnokság 2009

olanim03.gif

 Rajtlista kategóriánként

Pályaadatok

Részidős eredmények - hivatalos

Fotók a versenyről (készítette: Nagy Balázs)

 

Reméljük, hogy kellemesen elfáradtatok. Váljék egészségetekre.

Köszönjük a sportszerű versenyzést.

                                                                      BMTFSZ és Pécsi Vörös Meteor 

50. Mecsek Kupa, hazai sikerekkel

baber_1.jpg A szerkesztőnek egyszerű dolga van, mert csak egy linket kell csatolnia leveléhez és mindenki mendent megtudhat a hétvégén rendezett 50. jubileumi Mecsek Kupa küzdelmeiről. Az eredményeket a jobb oldalon található Mecsek Kupa emblémára klikkelve tekintheted meg.

http://www.pecsiujsag.hu/index.php?p=article&aid=16309

Gratulálunk Vonyó Péternek és Kelemen Bernadettnek a győzelemhez és a Rendezőknek pedig a sikeres lebonyolításhoz.

Lipica-Open 2009

lipica000.gifAz elmúlt hétvégén Szlovéniában versenyeztek a PVSK legjobbjai. Az eredményeket, térképeket és útvonalakat megtekintheted a Lipica-Open 2009 hivatalos honlapján. (Kérjük, hogy a pécsi versenyzők rajzolják be útvonalaikat a honlap felületen)

 

Az eseményen készült néhány fotóval emlékezzünk vissza a már „távollévő”, de szívünkben örökké köztünk élő tájékozódási futókra és sportágunkat segítő, tisztelő családtagjaikra. (Fotógaléria innen is elérhető)  

Egy régi, új hír olvasható a Tovább... gombra kattintással:

Bővebben: Lipica-Open 2009

Baranya megyei versenynaptár 2009

Baranya megyei versenynaptár

2009.

Verseny időpontja

Verseny neve

Kiírás

Rendező

Helyszín

Eredmény

Egyéb

Március 8.

Tavasz Kupa Hosszútávú Bajn. (B.m, BKK.m. CS.m.)

Regionális Rangsoroló

Kalocsa SE

Bátaapáti

E, P: Dénes Zoltán

Március 21.

Mecsek Kupa Középtávú

Rangsoroló

BmTFSZ

Orfű - Vízfő

E: Tihanyi

P: Nagy Gy.

Március 22.

Mecsek Kupa Normáltáv

Rangsoroló

BmTFSZ

Orfű - Vízfő

E: Tihanyi

P: Kovács R.

Március 29.

Megyei Rövidtávú Bajn.

Regionális Rangsoroló

BmTFSZ

Harkányi Strand

E: Móro Tibor

P: Kelemen János

Április 18.

Megyei Pontbegyűjtő Bajn.

BmTFSZ

(PVSK?)

Tripammer fa

E,P: Viniczai Ferenc

Április 26.

Diák Olimpia-Kankalin Kupa Regionális Rangs.

BmTFSz (PVSK?)

Fehérkúti kulcsosház

E: Viniczai Fernc

P: Turcsán Gábor

Május 9. este

Megyei Éjszakai Bajnokság

BmTFSZ

 

Fehérkút

Nem került megrendezésre

Május 16.

Országos Rövidtávú Bajn.

BmTFSZ

Komló város

E: Tihanyi

P: Vonyó

Május 17.

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság

BmTFSZ

Mecsextrém P.- Hármas-bükk

E: Tihanyi

P: Viniczai

Június 13.

Megyei Középtávú Bajnokság

Regionális Rangsoroló

BmTFSZ

(PVM)

V. üzem

E: Ambrus Sándor

P: Lovas Ágnes

Június 14. 

Megyei Váltóbajnokság

BmTFSZ

(PVM)

Vízfő, Lóri út

E: Lajtai Sándor

P. Móro Tibor

Augusztus 30.

Kertész Kupa Reg. Rangs.

BmTFSZ

(PVM)

Lóri út

 

E Pillmann Gábor

P: Németh Ferenc

Szeptember 19.

Őszi Kupa (Túraverseny is)

BmTFSZ

(PVSK)

Tripammer fa

E: Turcsán Gábor

P: Baumholczer Máté

Október 3.

Meteor Kupa I. nap

Regionális Rangsoroló

PVM

Komló

E: Lajtai Sándor

P: Ambrus Sándor

Október 4.

Meteor Kupa II. nap

Megyei Egyéni Bajn.

Regionális Rangsoroló

PVM

Mecsextrém Park

E: Lajtai Sándor

P: Kóger Gyula

Október 10.

Megyei Csapatbajnokság

Regionális Rangsoroló

BmTFSZ

(PVM)

Jakab-hegy

E: Ambrus Sándor

P: Szieberth Péter

Október 11.

Igaz Béla Emlékverseny

Regionális Rangsoroló

PVSK


E: Lipp József

P: Zolarek istván

November 15.

Fonnyadt Makk Kupa

POEÜ

Fehérkút

E: Dr. Tihanyi László

P: Rácz Róbert