Tajfutásért-Pécs - Akikre büszkék vagyunk

buszke

Bajnokaink 2022

 

Bajnokaink 2022

Szenior Ultra Hosszútávú Országos Bajnokság (UOB), Gödöllő

---

---

---

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Gödöllő

---

---

Országos Diákolimpia, Budapest - Nagykovácsi

Sprint

---

---

---

Normáltáv

---

---

---

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Ágasegyháza

F 65 A

Kürti István

PVM  (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Országos Váltóbajnokság (VOB), Ágasegyháza

N14 E

PVM

 

Lajtai Maja

 

Jánosi Tímea

 

Töttő Sára Boróka

N125

PVSK

(Pécsi Vasutas Sportkör)

 

Bótor Barbara

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

Domján Zsuzsanna

F165

PVSK

 

Pataki Gábor

 

Viniczai Ferenc

 

Pavlovics Gábor dr.

F185

PVM

 

Nagy György

 

Szieberth Péter

 

Kürti István

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

Bajnokaink 2021

 

Bajnokaink 2021

Országos Diákolimpia, Hódmezővásárhely

Sprint

---

---

---

Normáltáv

F-II

Jánosi Viktor

Janikovszky Éva Ált. Isk., Kozármisleny

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Kazár

N 14 A

Jánosi Tímea

PVM  (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

N 35 A

Domján Zsuzsanna

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

F 55 A

Szieberth Péter

PVM

Országos Váltóbajnokság (VOB), Kazár

---

---

MTBO Országos Váltóbajnokság , Budapest

---

---

Ultra Hosszúságú Országos Egyéni Bajnokság (UHOB), Pusztamarót

N 50 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Pusztamarót

---

---

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Győr

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Győr

----

---

---            

MTBO Országos Középtávú Bajnokság , Miskolc

---

---

MTBO Országos Pontbegyűjtő Bajnokság , Abaliget

---

---

MTBO Országos Sprint Bajnokság , Abaliget

---

---

Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság (HOB), Szögliget

---

---

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Derenk

F 21 A

PVSK

Baumholczer Máté

Schauermann Barnabás

Turcsán Gábor

F 185 A

PVM

Szieberth Péter

Kóger Gyula

Kürti István

N 165 A

PVM

Mátyás Ildikó

Radics Anna

Tóth Marianna

Temp-O Országos Bajnokság, Aggtelek

---

---

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Lengyel

F 80 A

Ijjász István

PVSK

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Lengyel

N 150 A

PVSK

Turcsánné Cseh Erzsébet

Bótor Barbara

Viniczainé Kovács Ildikó

MTBO Országos Hosszútávú Bajnokság, Gyömrő

---

---

PreO-Váltó Magyar Bajnokság, Zalakaros

---

---

eTempO Magyar Bajnokság, (Online, a virtuális térben)

---

---

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

Bajnokaink 2020


Bajnokaink 2020

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Várpalota-Tés

F 80 A

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportklub)

Országos Váltóbajnokság (VOB), Várpolata-Tés

N 105 A

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

Bótor Barbara

Viniczainé Kovács Ildikó

Benedek Virág

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Zalaegerszeg

N 45 A

Bótor Barbara

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Zalaegerszeg

V 195

PVM

Kürti István

Mező Éva

Tóth Jenő

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Bodoglár

---

---

---

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Bodoglár

---

---

---

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Pécs

N 50 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

F 80 A

Varga György

POEÜ

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Pécs

F 185 A

PVM

Szieberth Péter

Kóger Gyula

Kürti István

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

 

Bajnokaink 2019


Bajnokaink 2019

Tömegrajtos Csapat és Szenior Hosszútávú Egyéni Országos Bajnokság, Harangod

---

---

---

Országos Diákolimpia, Tatabánya

Sprint

---

---

---

Normáltáv

FV

Szuromi Áron

Szent Mór Iskolaközpont, Pécs

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Öskü

F 50 A

dr. Pavlovics Gábor

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 40 A

Benedek Virág

PVSK

N 50 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Országos Váltóbajnokság (VOB), Öskü

N 145 A

PVM

Tóth Marianna

Lovas Ágnes

Mátyás Ildikó

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Pomáz

---

---

---

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Pomáz

---

---

---

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Kaposvár

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Kaposvár

----

---

---            

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Losonc

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 80 A

Varga György

POEÜ

N 40 A

Benedek Virág

PVSK

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Losonc

N 105 A

PVSK

Bótor Barbara

Benedek Virág

Huszár Petra

Gratulálunk a Bajnokoknak!

         

 

Bajnokaink 2018


Bajnokaink 2018

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Velem

N 45 A

Bótor Barbara

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 50 A

Csillag Vera

PVM  (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

 

Országos Diákolimpia, Veszprém - Eplény

Sprint

---

---

---

Normáltáv

   

F V.

Szuromi Áron

Szent Mór Iskolaközpont

 

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Orfű (Rácz-tanya)

F 20 A

Szuromi Mátyás

PVSK

F 50 A

Pataki Gábor

PVSK

F 65 A

Tóth Jenő

PVM

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Csákvár

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Váltóbajnokság (VOB), Csákvár

N 145 A

PVSK

Turcsánné Cseh Erzsébet

Kovács Bernadett

Viniczainé Kovács Ildikó

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Miskolc

N 20 E

Pataki Réka Dalida

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Miskolc

----

---

---              L

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Apátistvánfalva

N 45 A

Kovács Bernadett

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 55 A

Szieberth Péter

PVM

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Kiskunmajsa

N 20 A

PVSK

Szuromi Hanga

Pataki Réka Dalida

Kovács Gréta

N 145 A

PVM

Mátyás Ildikó

Lovas Ágnes

Csillag Vera

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Kiskunmajsa

N 20 A

PVSK

Szuromi Hanga

Pataki Réka Dalida

Kovács Gréta

N 145 A

PVM

Mátyás Ildikó

Lovas Ágnes

Csillag Vera

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Kiskunmajsa

N 120 A

PVSK

Huszár Petra

Benedek Virág

Bótor Barbara

N 150 A

PVM

Mátyás Ildikó

Lovas Ágnes

Csillag Vera

Gratulálunk a Bajnokoknak!

         

 

Bajnokaink 2017

 

Bajnokaink 2017

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Bér-Virágospuszta

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Diákolimpia, Sopron

Sprint

---

---

---

Normáltáv

   

F IV.

Szuromi Áron

Mandulafa Waldorf Ált. Iskola

 

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Visegrád

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Bükkszentlászló

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör)

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Váltóbajnokság (VOB), Bükkszentlászló

F 145 A

PVSK

dr. Kovács Ferenc

Viniczai Ferenc

dr. Pavlovics Gábor

N 105 A

PVSK

dr. Kovács Bernadett

Benedek Virág

Bótor Barbara

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Gyula

F 50 A

Pataki Gábor

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Gyula

V 18 A

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Áron

Kovács Barnabás

Szuromi Hanga

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Szárliget

N 21 A

PVSK

Kovács Filoména

Szuromi Luca

Viniczai Csenge

N 125 A

PVSK

Viniczainé Kovács Ildikó

Turcsánné Cseh Erzsébet

dr. Kovács Bernadett

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Szárliget

F 20 A

PVSK

Gyenizse-Nagy Balázs

Ormándi Lázár

Ortmann András

F 185 A

PVM (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Kürti István

Kóger Gyula

Tóth Jenő

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Kiskunmajsa

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 21 E

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Kiskunmajsa

-----

-----

-----

Gratulálunk a Bajnokoknak!