Tajfutásért-Pécs - Akikre büszkék vagyunk

buszke

Bajnokaink 2017

 

Bajnokaink 2017

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Bér-Virágospuszta

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Diákolimpia, Sopron

Sprint

---

---

---

Normáltáv

   

F IV.

Szuromi Áron

Mandulafa Waldorf Ált. Iskola

 

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Visegrád

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Bükkszentlászló

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 16 E

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör)

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Váltóbajnokság (VOB), Bükkszentlászló

F 145 A

PVSK

dr. Kovács Ferenc

Viniczai Ferenc

dr. Pavlovics Gábor

N 105 A

PVSK

dr. Kovács Bernadett

Benedek Virág

Bótor Barbara

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Gyula

F 50 A

Pataki Gábor

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Gyula

V 18 A

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Áron

Kovács Barnabás

Szuromi Hanga

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

Bajnokaink 2016

Bajnokaink 2016

 

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Bátaapáti

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Diákolimpia, Eger-Felsőtárkány

Sprint

   

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Normáltáv

   

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Zsana

F 21 A

Baumholczer Máté

PVSK

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör)

N 40 A

Bótor Barbara

PVSK

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Besztercebánya

F 14 E

Szuromi Áron

PVSK

N 16 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 40 A

Bótor Barbara

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Besztercebánya

F 145 A

PVSK

 
 

Pataki Gábor

 
 

dr. Pavlovics Gábor

 
 

Viniczai Ferenc

 

F 185 A

PVM (Pécsi Vörös Meteor)

 
 

Fluck István

 
 

Kóger Gyula

 
 

Kürti István

 

N 16 A

PVSK

 
 

Kovács Gréta

 
 

Viniczai Judit

 
 

Szuromi Hanga

 

N 20 A

PVSK

 
 

Becze Rita

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 

N 145 A

PVM

 
 

Csillag Vera

 
 

Lovas Ágnes

 
 

Mátyás Ildikó

 
 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Gyöngyös

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Mátrafüred

V 18 A

PVSK

 
 

Pataki Réka Dalida

 
 

Kovács Barnabás

 
 

Szuromi Mátyás

 
 

Szuromi Hanga

 

V 21 A

PVSK

 
 

Szuromi Luca

 
 

Kovács Bertalan

 
 

Baumholczer Máté

 
 

Viniczai Csenge

 
 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Csákberény

------

-------

-------

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Csákberény

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 16 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Buják

F 145

PVSK

 
 

Turcsán János

 
 

Pavlovics Gábor dr.

 
 

Viniczai Ferenc

 

N 125

PVSK

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Buják

N 21 A

PVSK

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 
 

Kovács Filoména

 

N 125 A

PVSK

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

Bajnokaink 2015

Bajnokaink 2015

 

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Kisszállás

N 18 A

Viniczai Csenge

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Diákolimpia, Zánka

Sprint

   

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Normáltáv

   

N V.

Pataki Réka Dalida

PTE Babits M. Gyak. Gimnázium

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Héreg

F 21 A

Baumholczer Máté

PVSK

F 45 A

Pavlovics Gábor dr.

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 20 A

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Mánfa

F 14 E

Szuromi Áron

PVSK

F 20 E

Kovács Bertalan

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

N 40 A

Kovács Bernadett

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Mánfa

F 14

PVSK

 
 

Werner Bendegúz

 
 

Husznai Gellért

 
 

Szuromi Áron

 

N 16

PVSK

 
 

Kovács Gréta

 
 

Viniczai Judit

 
 

Szuromi Hanga

 

N 125

PVSK

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Szeged

F 20 A

Kovács Bertalan

PVSK

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 20 A

Szuromi Luca

PVSK

 

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Szeged

V135 A

PVSK

 
 

Vonyó Péter

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Viniczai Ferenc

 
 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Pilisszentlélek

N 16 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 18 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 40 A

Kovács Bernadett

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Pilisszentlélek

Férfi

PVSK

 
 

Szuromi Áron

 
 

Szuromi Mátyás

 
 

Kovács Barnabás

 
 

Kovács Bertalan

 
 

Baumholczer Máté

 

Női

PVSK

 
 

Viniczai Hanga

 
 

Szuromi Hanga

 
 

Viniczai Csenge

 
 

Szuromi Luca

 
 

Kovács Filoména

 

N 120

PVSK

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Miskolc

F 20

PVSK

 
 

Tóth Péter

 
 

Ormándi Lázár

 
 

Kovács Bertalan

 

F 145

PVSK

 
 

Viniczai Ferenc

 
 

Pavlovics Gábor dr.

 
 

Pataki Gábor

 

N 125

PVSK

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Miskolc

N 16

PVSK

 
 

Kovács Gréta

 
 

Szuromi Hanga

 
 

Viniczai Judit

 

F 145

PVSK

 
 

Pataki Gábor

 
 

Pavlovics Gábor dr.

 
 

Viniczai Ferenc

 
 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

Bajnokaink 2014

Bajnokaink 2014

 

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOEB), Fenyőfő-Vinye

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Diákolimpia, Pécs-Mánfa

Sprint

   

N V.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

N IV.

Szuromi Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

Normál

   

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

N V.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

N IV.

Szuromi Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

Váltó

   

Fiú

Baranya Csapata

Kovács Barnabás, Szuromi Áron, Kovács Bertalan

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Uzsa

     

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 21 E

Kelemen Bernadett

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Uzsa

N 18

PVSK

 
 

Pataki Réka Dalida

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 

N 21

PVSK

 
 

Kelemen Bernadett

 
 

Kovács Filoména

 
 

Péley Dorottya

 
 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Paks

N 45 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Paks

N 18

PVSK

 
 

Pataki Réka Dalida

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 

N 21

PVSK

 
 

Kelemen Bernadett

 
 

Kovács Filoména

 
 

Péley Dorottya

 

N 125

PVSK

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Zsana

F 16 A

Szuromi Mátyás

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Zsana

F 16 A

Szuromi Mátyás

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Rejtek

F 20 A

Kovács Bertalan

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Miskolc

------

-----

-----

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Miskolc

N 18

PVSK

 
 

Pataki Réka Dalida

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 

N 125

PVSK

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Miskolc

Női

PVSK

 
 

Pataki Réka Dalida

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Judit

 
 

Kovács Filoména

 
 

Viniczai Csenge

 

N 120

PVSK

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

Bajnokaink 2013

Bajnokaink 2013

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Nyírbátor

N 18 E

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Csillag Vera

PVM

 

Országos Diákolimpia, Miskolc - Bükkszentkereszt

Sprint

 

 

N V.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

Normál

 

 

N III.

Szuromi Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

N V.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Váltó

 

 

Fiú

Baranya Csapata

Szuromi Mátyás, Szuromi Áron, Kovács Bertalan

Lány

Baranya Csapata

Pataki Réka Dalida, Szuromi Hanga, Viniczai Csenge

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Orfű

F 20 E

Kazal Márton

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 45

Dr. Pavlovics Gábor

PVSK

F 55

Kürti István

PVM

N 18 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 21 E

Kovács Filoména

PVSK

N 40

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Héreg-Bajna

F 18 A

Kovács Bertalan

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 14 A

Szuromi Hanga

PVSK

N 16 A

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Csillag Vera

PVM

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Héreg-Bajna

N 14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Viniczai Judit

 

 

Szuromi Hanga

 

N 18

PVSK

 

 

Becze Rita

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Szuromi Luca

 

N 21

PVSK

 

 

Kertész Anikó

 

 

Péley Dorottya

 

 

Kovács Filoména

 

N 105

POEÜ

 

 

Rácz Eszter

 

 

Ajkai Adrienn

 

 

Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna

 

N 125

PVSK

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

F 20

PVSK

 

 

Péley Domokos

 

 

Nagy Attila

 

 

Kazal Márton

 

F 125

PVSK

 

 

Ifj. Dr. Kovács László

 

 

Pavlovics Gábor

 

 

Viniczai Ferenc

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Szentendre

F 18 E

Kovács Bertalan

PVSK

N 14 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 16 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Szentendre

N 14

PVSK

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Viniczai Judit

 

N 18

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Becze Rita

 

 

Vonyó Réka Virág

 

N 125

PVSK

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Tázlár

N 18

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Becze Rita

 

N 125

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovas Ágnes

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Tázlár

Női

Pécsi Vasutas Sportkör

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Péley Dorottya

 

 

Szuromi Luca

 

 

 

 

N 120

Pécsi Vasutas Sportkör

 

 

Turcsénné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Salgótarján

F 14 A

Kovács Barnabás

PVSK

N 14 A

Pataki Réka Dalida

PVSK

N 16 A

Viniczai Csenge

PVSK

N 18 A

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Csillag Vera

PVM

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

Bajnokaink 2012

Bajnokaink 2012

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Bér

N 18 E

Viniczai Csenge és Szuromi Luca

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Pirtó

F 45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 18 E

Szuromi Luca

PVSK

N 55 A

Mező Éva

PVM

 

Országos Diákolimpia, Csákvár - Csákberény

Sprint

 

 

N IV.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

N V.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Normál

 

 

F III.

Kovács Barnabás

Szent Mór Iskolaközpont

N IV.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

Váltó

Baranya (Pataki Réka Dalida, Szuromi Luca, Viniczai Csenge)

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Szilvásvárad, Olasz-kapu

F 18 E

Kazal Márton

PVSK

F 75 A

Dr. Tihanyi László

POEÜ

N 14 E

Pataki Réka Dalida

PVSK

N 16 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Szilvásvárad, Olasz-kapu

N 14

PVSK

 

 

Viniczai Judit

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

N 16

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Viniczai Csenge

 

N 21

PVSK

 

 

Domján Zsuzsanna

 

 

Kovács Filoména

 

 

Péley Dorottya

 

F 18

PVSK

 

 

Etlinger János

 

 

Kovács Bertalan

 

 

Kazal Márton

 

F 125

PVSK

 

 

Dr. Kovács Ferenc

 

 

Rosinger Zsolt

 

 

Viniczai Ferenc

 

N 125

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovas Ágnes

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Zánka

F18 E

Kazal Márton

PVSK

F45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N14 E

Pataki Réka Dalida

PVSK

N16 E

Szuromi Luca

PVSK

N20 E

Kovács Filoména

PVSK

N45 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Uzsa

F21

PVSK

 

 

Baumholczer Máté

 

 

Turcsán Gábor

 

 

Kovács Róbert

 

N14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Viniczai Judit

 

N16

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Becze Rita

 

N21

PVSK

 

 

Domján Zsuzsanna

 

 

Péley Dorottya

 

 

Kovács Filoména

 

N125

PVSK

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Petőcpuszta

N16 E

Szuromi Luca

PVSK

N20 E

Kovács Filoména

PVSK

F14 E

Szuromi Mátyás

PVSK

F18 E

Kazal Márton

PVSK

F45 A

Ifj. Dr. Kovács László

PVSK

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Kab-hegy

F145

Pécsi Vörös Meteor

 

 

Szieberth Péter

 

 

Dr. Pavlovics Gábor

 

 

Kürti István

 

N125

Pécsi Vörös Meteor

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovas Ágnes

 

 

Csillag Vera

 

N14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Viniczai Judit

 

N16

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Becze Rita

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Kab-hegy

Női

Pécsi Vasutas Sportkör

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Kovács Filoména

 

 

Péley Dorottya

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!