Tajfutásért-Pécs - EYOC 2012 - Franciaország

fooldal

EYOC 2012 - Franciaország

New: Itt olvasható Viniczai Ferenc csapatvezetőnek a "long" versenyről írt rövid beszámolója. Az általa küldött képeket tekinthetitek meg a Legfrissebb hírek / EYOC 2012 – képekben - c. galériában. (A csapat hazafelében két napot Párizsban tölt el.)

____________________________

A tartalomkezelő házon kívül volt, így csak egy rövid, hivatalosan meg nem erősített információval szolgálhatok: A N16 váltó a nagyon előkelő 5. helyen végzett. A váltó második futója Szuromi Luca volt, míg az „I”-re a pontot Viniczai Csenge tette fel. Gratulálunk az eredményetekhez.

Javasolt link: Viniczai Csenge futása a TracTrac-n.

További információ, hogy a F18 váltó a 6. helyen végzett. Itt Kovács Bertalan volt a második futó, aki a 3. helyen váltotta a csapatát.

A pécsi különítmény kitett magárért, és a válogatott csapat húzóemberei voltak végig az EB alatt.

Javasolt link: F18 3. futók a TracTrac-n. A magyar csapaton nem volt nyomkövető.

További eredmények: F16 váltó 8. helyezés, N18 váltó hibapontos lett.

Vasárnap, az EB zárásaként a váltóverseny kerül megrendezésre. Bizonyára mindhárom pécsi versenyző csapatag lesz.

Helyszín: Vassiviére , 0:00 = 10:00 F18, 10:05 N18, 10:10 F16 és 10:15 N16

Pontosabb információk a verseny 3. sz. tájékoztatójában a 29-31. oldalon tekinthetők meg.

------------------------------------

! ! ! ! Linkajánló - Képgaléria 1,   Képgaléria 2

New: Szuromi Luca (Felkészítői: Csillag Vera, Szieberth Péter, Viniczai Ferenc) Európa bajnoki 5. helyezett a normál táv döntőjében, míg az F18 kategóriában

Kovács Bertalan (Felkészítője: Viniczai Ferenc) a 6. helyen zárta a napot.

Igen!, Igen! és Igen! A tegnapi nap után ez így "egyenes". Mindketten a Pécsi Vasutas Sportkör versenyzői.

Gratulálunk nektek és felkészítőiteknek is a szép eredményekhez.

Várjuk a pódiumon készült képeket.

Külső üzenet: „Gratulálok a pécsieknek!” (és ha Berci az elején nem hagy benne 2-3 percet...)

Tóth Gábor

--------------------------------

A mai napon, Mészáros Mátyás (F16) futását tudjátok nyomonkövetni a Trac-Trac rendszerben . Rajtideje: 10:58

New: Itt olvasható Viniczai Ferenc csapatvezető sprint versenyről írt rövid beszámolója. Az általa küldött képeket tekinthetitek meg a Legfrissebb hírek / EYOC 2012 – képekben galériában.

E mellett aki facebook regisztrációval rendelkezik az Varsányi Kinga felületén tekinthet meg további képeket az eseményről. (http://hu-hu.facebook.com/kinga.varsanyi)

Jó szurkolást a mai napra is. Hajrá Magyarok!

Szombati előzetes: Normáltáv rajtlista és a régi versenytérkép linkje .

_____________________

A sprint versenyszám hivatalos végeredménye itt tekinthető meg .

Rajtlista: Ide linkelve megtekintheted

A magyar csapat szállásai a Holiday Camp 5-6 ágyas házikóiban vannak.

.......................................

New: Kövesd élőben (pénteken, szombaton és vasárnap) az Ifjúsági Európa-bajnokság küzdelmeit:

Online eredmény, TV, rádió és GPS közvetítés felülete

A hét közepétől Bugeat –ra (Franciaország) figyel a tájékozódási futók közössége szerte Európában.

Az említett helyszínen kerül lebonyolításra az Ifjúsági Európa-bajnokság.

A verseny honlapja itt tekinthető meg .

A versenyre utazó válogatott versenyzők névsora: (félkövérrel kiemelve a PVSK versenyzői)

Weiler Virág, Szuromi Luca, Viniczai Csenge, Liszka Eszter; Kinde Vanda, Varsányi Kinga, Faggyas Réka, Dénes Orsolya; Mészáros Mátyás, Miavecz Balázs, Dalos Máté, Peregi Dániel; Fehérvári Dániel, Tugyi Levente, Kovács Bertalan, Péntek Mátyás. (Csapatvezető: Viniczai Ferenc)